صفحه اصلی > دسته‌بندی نشده : 8 تا از بهترین سریال های کره ای اکشن | جنایی | هیجان انگیز

8 تا از بهترین سریال های کره ای اکشن | جنایی | هیجان انگیز

اگر شما از جمله طرفداران سریال کره ای اکشن و هیجان انگیز هستید. در این پست قرار است 8 فیلم کره ای اکشن 2023 را معرفی کنیم. پس معرفی این سریال های کره ای اکشن جدید رو از دست ندید.🧡

1.موش | Mouse

جونگ با روم (Lee Seung-gi) یک افسر پلیس تازه کار است.که در برخورد با یک قاتل زنجیره ای روانی، زندگی اش تغییر می کند. این باعث می شود که او و شریک زندگی اش گو مو چی (Lee Hee-joon) حقیقتی را که در پس رفتارهای روانی است کشف کنند. این سریال محصول سال 2021 با امتیاز 8.7 است.

2.کور | Blind

ریو سونگ جون (TaecYeon)، ریو سونگ هون (Ha Seok-Jin) و جو یون کی (Jung Eun-Ji) درگیر یک قتل زنجیره ای می شوند که اعضای هیئت منصفه را قربانی می کند. این سه نفر سعی در کشف حقیقت پشت این مرگ ها دارند.

این سریال محصول سال 2022 و امتیاز 8 است.

3.یک روز معمولی | One Ordinary Day

کیم هیون سو (Kim Soo-Hyun) یک دانشجوی معمولی دانشگاه است، اما با یک اشتباه یک شبه به قتل متهم می شود. زندگی او به گودالی بی انتها فرو می رود. این سریال کره ای اکشن و هیجان انگیز محصول سال 2021 و با امتیاز 8.1 می باشد.

4.نام من | My name

پدر یون جی وو بطور ناگهانی می میرد. و او تصمیم میگیرد از کسی که مسئول مرگ پدرش است، انتقام بگیرد. یون جی وو که برای یک گروه مواد مخدر کار می کند. او به کمک رئیسش تصمیم می گیرد مخفیانه وارد نیروی پلیس شود.

5.بدترین شیطان | The Worst of Evil

بدترین-شیطان-The-Worst-of-Evil

پارک جون مو (Ji Chang-Wook) یک افسر پلیس است. پارک جون مو برای تحقیقات مواد مخدر که منجر به تجارت مواد مخدر بین کره جنوبی، چین و ژاپن می شود، به یک سازمان جنایی نفوذ می کند. در همین حال، همسرش که او هم یک افسر پلیس است، درگیر تحقیقات مواد مخدری می شود که شوهرش روی آن کار می کند. این سریال محصول سال 2023 و با امتیاز 8.3 است.

6.فروشگاهی برای قاتلان | A Shop for Killers

وقتی جیان (Kim Hye-Jun) کوچک بود، مادرش توسط پدرش به قتل رسید و پدرش در روز تشییع جنازه مادربزرگش جان خود را از دست داد.جیان ناگهان تنها ماند. عمویش، جونگ جین من (Lee Dong-Wook)، او را به خانه برد و با هم زندگی کردند.جیان در حالی که جئونگ جی-آن را بزرگ می کرد، یک مرکز خرید مرموز اداره می کرد. جیان در نهایت در دانشگاه ثبت نام کرد و خانه عمویش را ترک کرد. او شروع به زندگی به تنهایی کرد. یک روز، او به خانه عمویش برمی گردد، جایی که با او زندگی می کرد. او از هویت واقعی مرکز خریدی که جونگ جین من اداره می کرد، آگاه می شود.

سریال فروشگاهی برای قاتلان یک سریال کره ای اکشن جدید و محصول سال 2024 است که توانسته تاکنون امتیاز 8.1 را از مخاطبان خود دریافت کنید. این سریال کره ای اکشن و هیجان انگیز رو از دست ندید.

7.قاضی شیطان | The Devil Judge

در زمان هرج و مرج، یک قاضی دادگاه را به چیزی شبیه یک نمایش واقعی تبدیل می کند و افراد شرور را بی رحمانه مجازات می کند. این سریال محصول سال 2021 و با امتیاز 8.7 است.

8.راننده تاکسی | Taxi Driver

کیم دو کی یک راننده تاکسی لوکس است و برای شرکت تاکسی رنگین کمان کار می کند. این شرکت فقط یک شرکت تاکسیرانی معمولی نیست. این شرکت خدمات ویژه “انتقام تماس” را ارائه می دهد. اگر مشتریان از آنها بخواهند انتقام بگیرند، کیم دو کی و همکارانش خدمات را انجام خواهند داد.

این سریال محصول سال 2021 و امتیاز 8.8 را از مخاطبان خود دریافت کرده است.

در این پست با بهترین سریال های کره ای اکشن و هیجان انگیز آشنا شدیم. همچنین برخی سریال و فیلم کره ای 2023 و 2024 که درواقع کره ای اکشن جدید هستند را ذکر کردیم. اگر هرکدوم از این سریال هارا دیدید لطفا نظرتون رو راجبش در نظرات برامون بگید.🧡

admin

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید