صفحه اصلی > فیلم : بهترین سریال های کره ای 2023 ! لیستی که نباید از دست داد

بهترین سریال های کره ای 2023 ! لیستی که نباید از دست داد

محبوب-ترین-سریال-های-کره-ای-2023

در این پست به معرفی 20 تا از بهترین و محبوب ترین سریال های کره ای 2023 می پردازیم. پس اگر شما هم مثل من عاشق دیدن سریال های کره ای هستید. این پست رو از دست ندید و در پایان برامون کامنت بزارید که چه سریال هایی از این لیست رو دیدید.🤞

1. هندوانه چشمک زن Twinkling Watermelon

سریال هندوانه چشمک زن Twinkling Watermelon 2023، در مورد یک نوجوان دبیرستانی به نام یون گیول است که علاقه زیادی به موسیقی دارد. اون در طول روز یک دانش آموز نمونه ودر شب بعنوان یک گیتاریست در یک گروه موسیقی راک است. داستان از آن جایی شروع می شود. که یون گیول روزی که به یگ فروشگاه عجیب و غریب وارد می شود، به سال 1995 سفر می کند. و با پدرش روبرو می شود. این سریال با دریافت امتیاز 9.2 جزو محبوب ترین سریال های کره ای 2023 به شمار می رود.

2. سریال متحرک Moving

سریال پرمخاطب متحرک Moving کیم بونگ سوک ، جانگ هوی سو و لی گانگ هون سه دانش آموز دبیرستانی با توانایی های خاص هستند. که از والدین خود به ارث برده اند. کیم بونگ سوک، توانایی پرواز دارد. جانگ هوی سو قدرت بهبود در برابر ضربه چاقو یا شلیک گلوله را دارد و در پایان گانگ هون سرعت بالایی دارد. این سه سعی دارند توانایی خود را از بقیه پنهان کنند در حالی که والدینشان سعی می کنند از آن ها در برابر سواستفاده دیگران حفاظت کنند. سریال متحرک نیز با دریافت امتیاز 8.5 در لیست محبوب ترین سریال های کره ای 2023 جای گرفته است.

3. سریال دوز روزانه آفتاب Daily Dose of Sunshine

سریال دوز روزانه آفتاب Daily Dose of Sunshine در مورد پرستاری به نام جونگ دا یون است که به تازگی به بخش اعصاب و روان منتقل شده است. و همه چیز برای اون دشوار و سخت است، اما جونگ دا یون تمام تلاش خود را برای کمک به بیماران به کار می گیرد. این سریال زیبا با کسب امتیاز 8.3 در لیست ما ، سومین سریال از محبوب ترین سریال های کره ای 2023 در نظر گرفته شده است.

4. سریال مامان بد The Good Bad Mother

سریال مامان بد The Good Bad Mother در مورد مادر مجردی به نام یانگ سون است. که پسرش کانگ هو را به تنهایی بزرگ کرده است. با این حال علی رغم عشق یانگ سون به فرزندش ، تربیت سختگیرانه اش باعث شده بود که پسرش او را بعنوان یک مادر بد ببیند. اما زمانی که کانگ هو بزرگ شد در یک تصادف حافظه اون دچار مشکل می شود. و اکنون ذهن اون مانند یک پسر 7 ساله است. سریال زیبای مامان بد با کسب امتیاز 8.4 مقام چهارم از محبوب ترین سریال های کره ای 2023 را از آن خود کرده است.

5. از گور برخاسته Revenant

وقتی دری به دنیای دیگری باز می شود، شیاطین در آنجا وجود دارند. سان یانگ توسط یکی از آن شیاطین تسخیر شده است. یوم هه سانگ می تواند شیطانی را ببیند که سان یانگ را تسخیر کرده است. آنها سعی می کنند حقیقت را در پس مرگ های مرموز مربوط به پنج شیء مقدس کشف کنند.

6. خواننده دور افتاده Castaway Diva

در سریال خواننده دور افتاده Castaway Diva ، سو موک ها دختری است که همیشه آرزوی خواننده شدن را داشته است. با این حال، در دوران راهنمایی، او در جزیره ای متروکه گرفتار می شود و موفق می شود ، بیش از پانزده سال به تنهایی زنده بماند. وقتی بالاخره نجات پیدا کرد، باید خود را با دنیایی که در غیاب او تغییر کرده است، وفق دهد.

7. انتقام ازدواج کامل Perfect Marriage Revenge

سریال انتقام ازدواج کامل Perfect Marriage Revenge در مورد هان یی جو ، دختری نقاش است که به فرزندی گرفته شده است. با این حال پدر و مادر و خواهر کوچکترش علاقه ای به هان هیو ندارند. و او همواره جدا از خانواده بوده است. وقتی هان یی جو ازدواج می کند ، متوجه می شود که شوهرش خواهر کوچکش را دوست دارد.در همان روز هان یی جو تصادف می کند و می میرد.وقتی هان یی جو از خواب بیدار می شود، خودش را در زمان نامزدی جونگ سه هیوک می بیند. او برای تغییر سرنوشت و انتقام گرفتن از خانواده اش، نامزدی خود را با جونگ سه هیوک تمام می کند. و سپس به سئو دو گوک نزدیک می شود که خواهر کوچکترش هان یو را می خواهد با او ازدواج کند.

8. بدترین شیطان The Worst of Evil

بدترین-شیطان-The-Worst-of-Evil

سریال بدترین شیطان The Worst of Evilدرباره یک سازمان گانگستری است که شروع به فروش یک داروی قوی جدید به نام “گانگنام کریستال” در کلوپ های شبانه شهری می کند. از آنجایی که پلیس اطلاعات کمی در مورد منشاء چنین مواد مخدری دارد، برای سرکوب این سازمان گسترده قاچاق مواد مخدر، افسر پلیس پارک جون مو مامور می شود تا مخفیانه وارد سازمان شود، اما متوجه می شود که همسرش، یونگ، نیز داوطلب شده تا در این ماموریت خطرناک شرکت کند. پارک جون مو در این ماموریت مربوط به مواد مخدر، نه تنها با تمام وجود با گروه مواد مخدر مبارزه می کند، بلکه برای حفظ امنیت همسرش نیز تلاش می کند.

9. اتفاقی دیدمت My Perfect Stranger

اتفاقی-دیدمت-My-Perfect-Stranger

سریال اتفاقی دیدمت My Perfect Stranger درباره یون هه جون مجری جوانی است که تاکنون در ایستگاه پخش خود کار کرده است. او یک روزنامه نگار آرام و صریح است و در زندگی شخصی مهربان است. از سوی دیگر، باک یون یانگ آرزو داشت نویسنده شود اما کار در یک شرکت انتشاراتی را پایان داد. این دو به نوعی در زمان به سال 1987 سفر می کنند. در آنجا، یون هه جون سعی می کند حقیقت پشت یک پرونده قتل زنجیره ای را پیدا کند در حالی که بک یون یانگ تلاش می کند از ازدواج والدینش جلوگیری کند. آنها به زودی متوجه می شوند که اهداف آنها به هم مرتبط است.

10. مامور خودسر Vigilante

سریال مامور خودسر Vigilante درباره کیم جی یونگ یک دانشجوی پلیس است که وقتی کودک بود ، مادرش در خیابان با ضرب و شتم کشته شد. مجرم فقط سه سال و نیم زندان گرفت. کیم جی یونگ – که اکنون بالغ شده است – می بیند که قاتل مادرش اصلاً تغییر نکرده است. جی یونگ اوضاع را به دست خود می گیرد و او را وحشیانه کتک می زند. پس از آن، کیم جی یونگ شروع به زندگی در دو وجه کاملا متفاوت می کند. در روزهای هفته، او دانشجوی نمونه در دانشگاه پلیس است. در تعطیلات آخر هفته، او مجرمانی را مجازات می کند که احکام سبکی دریافت کرده اند و به ارتکاب اعمال مجرمانه ادامه می دهند.

11. عاشق اینم که ازت متنفر باشم Love to Hate You

سریال عاشق اینم که ازت متنفر باشم Love to Hate You، در مورد یئو می ران به عنوان یک وکیل تازه کار در موسسه حقوقی گیلمو، شرکتی که در درجه اول به صنعت سرگرمی خدمات می دهد، کار می کند. او علاقه ای به دنبال کردن یک رابطه عاشقانه ندارد و از اینکه در هر رقابتی به مردان شکست بخورد متنفر است. از طرفی نام کانگ هو، بازیگر مشهور صنعت سرگرمی، به دلیل ظاهر خوب، هوش و ذات خیرخواهش در کره جنوبی محبوبیت زیادی دارد. در حالی که او تقاضای زیادی برای نقش های فیلم های عاشقانه دارد، اعتقاد زیادی به زنان ندارد.

12. یک روز خوب برای سگ بودن A Good Day to Be a Dog

سریال یک روز خوب برای سگ بودن A Good Day to Be a Dog درباره یک معلم مجرد به نام هان هه نا با رازی خانوادگی است.به دلیل گناه یکی از اجدادش، خانواده هان هائه نا برای نسل ها نفرین شده است. وقتی یکی از خانواده او کسی را می بوسد، نیمه شب به مدت شش ساعت تبدیل به سگ می شود. پس از آن، آنها به ظاهر طبیعی خود باز می گردند. این دگرگونی هر شب تکرار می شود تا اینکه آن شخص در ظاهر سگی خود همان شخص را می بوسد. هر زمان که هان هاه نا مردی را برای یک رابطه عاشقانه بالقوه ملاقات می کند، از آن شخص می خواهد که او را نبوسد. این معمولاً باعث می شود که مردان او را ترک کنند.

13. توی نوزدهمین زندگیم می بینمت see you in my 19th life

توی-نوزدهمین-زندگیم-می‌بینمت-See-You-in-My-19th-Life

سریال توی نوزدهمین زندگیم می بینمت see you in my 19th life درباره دختری به نام بان جی اوم است که توانایی خارق العاده ای دارد.او می‌تواند خاطرات تمام زندگی‌های گذشته‌اش را به خاطر بسپارد. با تکرار تناسخ خود برای نزدیک به هزار سال، Ban Ji Eum تمام زندگی خود را با پشتکار زندگی کرده است. پس از اینکه زندگی قبلی او بر اثر یک حادثه غم انگیز کوتاه می شود، او تصمیم می گیرد تا با افراد زندگی گذشته خود در زندگی فعلی خود دوباره ارتباط برقرار کند و تصمیم می گیرد مردی به نام مون سو ها را پیدا کند که در هجدهمین زندگی اش با او آشنا شد.

14. به سوی زمان تو A Time Called You

سریال به سوی زمان تو A Time Called You درباره هان جو هی است که دوست پسرش کو یون جو را از دست داده است. و هنوز نتوانسته با غم از دست دادن اون کنار بیاید و هنوز دلتنگ اوست.یک روز، او به نحوی در زمان به سال 1998 سفر می کند و خود را با ظاهر دانش آموز دبیرستانی به نام کوون مین جو می یابد. او در آنجا با دانش آموز دبیرستانی نام سی هون آشنا می شود. او از اینکه می بیند که نام سی هیون چقدر به دوست پسر مرحومش کو یون جون شباهت دارد شگفت زده می شود.

15. پادشاه زمین King the Land

سریال پادشاه زمین King the Land ، درمورد لی جون هو که بخاطر اتفاقاتی که در گذشته افتاده است، تحمل لبخند های ساختگی را ندارد. او ناچارا وارد جنگ بر سر قدرت و مالکیت گروه کینگ می شود. در این میان اون با سارانگ ، دختری با لبخندی صمیمانه و زیبا آشنا می شود.

16. ماه در روز Moon In The Day

سریال ماه در روز Moon In The Day درباره هان جو اوه یک سلبریتی مشهور است. او به طرز خیره کننده ای خوش قیافه و قد بلند است اما مخفیانه گرفتار عقده حقارتی است که او را برای همیشه ناامن می کند. یک روز او استخدام می شود تا در یک ویدیوی خدمات عمومی ظاهر شود. اما تیراندازی به طرز وحشتناکی اشتباه پیش می رود و هان جون اوه درگیر یک تصادف مرگبار با ماشین می شود. او تنها با عکس العمل سریع یک زن آتش نشان به نام کانگ یانگ هوا، که یک نجات قهرمانانه انجام می دهد، نجات می یابد.نمایندگان هان جون اوه ، کانگ یانگ هوا را استخدام می کنند.

تا به عنوان محافظ شخصی ستاره کار کند. اما زمانی که هان جون اوه از بی‌حالی خود در بیمارستان بیدار می‌شود، کاملاً تغییر کرده است. زیرا بدن او اکنون توسط روح یک نجیب زاده از کره باستان تسخیر شده است. این نجیب زاده، به نام دو ها، توسط همسر محبوبش هان ری تا کشته شد – و روح انتقام جویانه در تلاش برای تلافی است.

17. ترانه‌ی راهزنان Song of the Bandits

داستان ترانه‌ی راهزنان Song of the Bandits در دوره پرآشوب حکومت استعماری ژاپن بر کره در مورد گروهی از مردم می گذرد که به دلایل مختلف به سرزمین بی قانونی گاندو سر می زنند و در حمایت از چوسون برای مردم کره متحد می شوند.

18. اسمش را عشق بگذار Call It Love

سریال اسمش را عشق بگذار Call It Love ، عاشقانه داستان زن و مردی را به تصویر می کشد که به شدت تحت تاثیر یکدیگر قرار گرفته اند. آنها از طریق همدلی و درک فزاینده خود برای یکدیگر، سفری متحول کننده پر از احساسات جدید را آغاز می کنند.

زندگی سیم وو جو پس از مرگ پدرش بدتر می شود، زمانی که معشوقه اش او را مجبور به ترک خانه اش می کند. او به دنبال انتقام، به هان دونگ جین، پسر معشوق سابق پدرش نزدیک می شود. وقتی زمان بیشتری را با او می گذراند، متوجه می شود که عاشق شده است. هان دونگ جین، یک معتاد به کار با زندگی تنهایی، متوجه می شود که با آمدن سیم وو جو، دنیایش زیر و رو شده است.

19. مقدر شده با تو Destined with You

سریال مقدر شده با تو Destined with You ، داستان لی هنگ جو پایین ترین درجه کارمند دولتی است. او همیشه کار خود را به بهترین نحو انجام می دهد، حتی اگر از موارد زیادی رنج ببرد. او همچنین در زندگی شخصی اش ، به تنهایی عادت کرده است. یک روز، او صاحب یک صندوق چوبی قدیمی و کلیدی می شود که می تواند نفرین را از جانگ شین یو بردارد.

جانگ شین یو وکیلی باهوش و خوش قیافه است. که همه جا کانون توجه است، اما از یک بیماری غیر قابل توضیح رنج می برد. وضعیت او به تدریج بدتر می شود. او از اینکه بتواند این نفرین را که سالیان سال نسل های قبل را نیز رنج داده است را از بین ببرد ، ناامید شده است.

و از طرفی وکیلی که توسط یک نفرین چند صد ساله گرفتار شده است، با یک کارمند دولتی که کلید آزادی او را در دست دارد روبه رو می شود.

20. دروغگوی دوست داشتنی من My Lovely Liar

سریال دروغگوی دوست داشتنی من My Lovely Liar ، درباره موک سول هی با توانایی خارق‌العاده و ماوراء طبیعی است.

او می‌تواند دروغ‌های دیگران را بشنود و هرچقدر سعی کنند حقیقت را پنهان کنند بی فایده است. اما این قدرت او را خسته کرده است: او دیگر هیچ اعتمادی به افراد اطرافش ندارد. و گمان می کند همه دروغگو هستند . اما وقتی او با یک تهیه کننده موسیقی موفق به نام کیم دو ها آشنا می شود، همه چیز تغییر می کند.

کیم دو ها درگیر یک پرونده قتل شده است و اکنون در خانه مجاور موک سول هی مخفی شده است. نزدیکترین دوست او جو دوک چان، ، تنها کسی است که راز کیم دو ها را می داند. اما موک سول هی وقتی متوجه می‌شود که همسایه جدیدش تنها کسی است که قدرت فوق‌العاده‌اش روی او کار نمی‌کند، دچار شوک می‌شود. او جذب این مرد اسرارآمیز می شود.

لیست محبوب ترین سریال های کره ای 2023 به پایان رسید. ممنونیم که تا پایان این پست همراه ما بودید🧡 بنظر شما کدام سریال پرمخاطب ترین و شاید بهترین سریال کره ای 2023 است ؟ در نظرات بنویسید🤞

f-admin

پست های مرتبط

10 فیلم برتر جهان (2023) از نگاه IMDB که حداقل یکبار باید دید !

با فرا رسیدن تابستان و تعطیلات ، یکی از تفریحات اکثر ما…

۱۲ آذر ۱۴۰۲

قیمت و خرید زرشک تازه + طرز نگهداری و فصل برداشت

زرشک یکی از گیاهان بومی ایران است که دارای ساقه های خاردار…

10 تا از خواص هل برای سلامتی که شمارا شگفت زده می کند !

هل یکی از ادویه های محبوب در سراسر جهان است. پس بهتر…

دیدگاه کاربران (۱ دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید